Zahrada - Montessori školička | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zahrada - Montessori školička

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Školička ZAHRADA je soukromá školka v Praze 6 – Břevnov.Fotka domu Respektující Montessori pedagogiku, uměleckou tvorbu, pohybový rozvoj a jedinečnost každého dítěte. S plným respektem a láskou chceme, aby děti dělaly to, co je vnitřně uspokojuje a baví. Našim posláním je podporovat ve vašich dětech přirozenou touhu učit se a poskytovat vlídné, útulné prostředí pro jejich vzdělávání. Školka je pro většinu dětí první skupina, do které vstupují bez rodičů, samy za sebe, hledají své místo ve společnosti a také pozorují, jak to ve společnosti funguje. Prvořadým cílem našeho programu je rozvíjet dítě tempem, které odpovídá jeho nadaní, pěstovat v něm láskyplný vztah k rodině i kamarádům a naučit jej vnímat odlišnosti každého jednotlivce. Výsledkem je sebejistý, samostatný a odpovědný jedinec, který se podle zájmu uplatní kdekoliv ve světě. Školička Zahrada je školkou s maximálním počtem 10 dětí ve třídě. Záleží nám na navázání blízkého vztahu s dítětem, vybudování vzájemné důvěry a přátelství. Důležitý je pro nás individuální přístup, tolerance a intenzivní komunikace s rodinou. Nabízíme Vašim dětem kreativní prostředí s cílem rozvíjet talent, sociální inteligenci, samostatnost, sebevědomí a tvůrčí přístup k problémům. Naše školka je místem setkávání dětí různých národností, nemáme problém s dětmi, jejichž mateřským jazykem není čeština. Poskytujeme celodenní péči pro děti od 2,5 let.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6 - Břevnov
Ulice: Na Zástřelu 9
Telefon: 773574113
E-mail: [email protected]

> Komentáře