Mateřská škola a jesle Kouzelný ostrov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola a jesle Kouzelný ostrov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Jsme rodinné centrum určené pro všechny děti a jejich rodiče. Program určený dětem od 1 roku, který děti seznamuje s kolektivem dětí a postupně jej připravuje na nástup do školky. Pod vedením milých a profesionálních tetiček si děti hrají, cvičí a malují. Zároveň se učí samostatnosti a pobytu bez maminky. K dispozici máme prostory o celkové výměře 150 m2, kde se nachází hernička pro děti, místnost kde děti tvoří výrobky, sociální zázemí vybavené dětským wc a nočníky. Program není “hlídací koutek” klademe důraz na celkový rozvoj dítěte. Dětí ve skupině je maximálně 12, což zaručuje individuální a citlivý přístup. Děti mohou navštěvovat Školku v jednotlivé dny a nebo celotýdenně. NABÍZÍME nadstandardní citlivou individuální péči o Vaše dítě již od 1 roku. Kapacita školky je 12 dětí, provoz zajišťují chůvy s profesionální výtvarnou výuku a možnost jazykové výuky a hry na flétnu každodenní pobyt venku ( pobyt na oplocené zahradě za budovou školky) komunikujeme s rodiči a snažíme se vstřícně reagovat na jejich potřeby Možnosti různé formy docházky, každodenní nebo jen na jeden, či několik dnů v týdnu, celodenní i dopolední. přijímáme děti od 1 roku a připravujeme je na vstup do mateřské školky O děti se starají profesionální chůvy, které jsme schopni zajistit také k Vám domů.

> Otevírací doba

Mateřská škola
Provozní doba: pondělí – pátek 7:00 – 17:00 hod.

Veřejná herna, dětská herna
Otevřeno: PO -UT -ST 14-18h

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9-Střížkov
Ulice: Teplická 494/17
Telefon: 739434612
E-mail: [email protected]

> Komentáře