Foxíkova jazyková školka - Jahodnice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Foxíkova jazyková školka - Jahodnice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Foxíkova jazyková školka je jedinečnou soukromou jazykovou školkou zabývající se výchovou a vzděláváním dětí od nejútlejšího věku. Uvědomujeme si, že právě v tomto období se pokládají základní kameny celoživotního učení a je tudíž ideální čas pro rozvíjení rozmanitých stránek osobnosti dítěte. Pečlivým výběrem pedagogů a promyšlenou kombinací programů a aktivit pro děti jsme schopni zajistit nejvyšší kvalitu služeb. SMARTFOX Preschool and Nursery je pokladnicí, kde jsou právě vaše děti tím největším pokladem. Prostory Školka a jesle SMARTFOX na Praze 9 jsou umístěny v klidné příměstské lokalitě s dostatkem zeleně. Díky tématicky lazené fasádě je na první pohled poznat k čemu budova slouží. Uvnitř budovy se nachází několik prostorných heren pro děti různého věku,odpočinková místnost a kuchyň s jídelním koutem. 1. část zahrady se nachází před domem. Pro děti je zde připravené pískoviště, houpačky a různá houpadla i pro ty nejmenší. V 2. části zahrady, která se nachází za domem, je prostor pro venkovní aktivity. Zároveň je zde velice populární trampolína.

> Otevírací doba

Budova školky je otevřena 8:00-17:30(Po domluvě možno i od 7:30)

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 - Jahodnice
Ulice: Staňkovská 438/16
Telefon: 773 93 16 73
E-mail: [email protected]

> Komentáře