Mateřská škola - Erudio | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola - Erudio

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Erudio je soukromé vzdělávací zařízení pro děti ve věku od 2 do 7 let. Sídlíme v centru Žamberka a nabízíme předškolní vzdělávání s kapacitou 18 dětí. Erudio nabízí alternativu rodičům, kteří si jsou vědomi, že vzdělání je klíčem k úspěchu, a chtějí svým dětem poskytnout kvalitní vzdělání již od předškolních let. Je to propracovaný systém vzdělávacích technik v souladu s pedagogickým směrem Začít spolu využívající prvky pedagogiky Montessori. A co Vám Erudio nabízí? individuální přístup k dětem – 1 pedagog na 6 dětí vytváří u dětí kladný vztah ke vzdělávání vede děti k odpovědnosti za vlastní rozhodnutí výuky se účastní rodilý mluvčí angličtiny má rozšířenou provozní dobu funguje celé prázdniny výuka probíhá podle zásad vzdělávacího směru "Začít spolu" je vybaveno množstvím didaktických pomůcek buduje u dětí pozitivní vztah k přírodě všechny děti ve věku 2 - 7 let jsou ve společné třídě, kde si mladší berou příklad od starších a starší pomáhají mladším

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Žamberk
Ulice: Masarykovo nám. 90
Telefon: 775 418 793
E-mail: [email protected]

> Komentáře