Lesní zážitkový park v Dolní Moravě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lesní zážitkový park v Dolní Moravě

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Užijete si v něm kouzelné lesní domečky v korunách stromů, malé i velké houpačky, lanové žebříky, mosty a závěsné chodníky. Pohádkové domečky umístěné na stromech v různých výškách nabízí zábavu pro děti všech věkových kategorií. "Herna" slouží dětem už od 3 let věku k zábavě a experimentům s interaktivními hrami a nástroji. "Chýše" pak nabízí malým kutilům a řemeslníkům pracovní stůl s nářadím a kuchařům kuchyňku s nádobím. Starší nebojácné děti se můžou vydat do "Úkrytu v divočině", který jim představí pravidla pro přežití v přírodě. Do nejvyššího domečku se mohou vydat pouze ti nejodvážnější...vede tam totiž lanový most nebo šplhací tunel. Stojí to ale za to - z vrcholu totiž vede obří tobogán! Po zemi a vzduchem vedou spojovací závěsné chodníky, pařezové cesty nebo systém létajících liján. Malí tarzani a akrobaté si tak také přijdou na své. K odpočinku po celém dni plném her a zážitků poslouží závěsné sítě a malé i velké houpačky.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Dolní Morava
Ulice: Velká Morava 46
Telefon: 602 378 150
E-mail: [email protected]

> Komentáře