Dětský klub Maata | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský klub Maata

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Věnujeme se dětem ve věku 1,5 – 3 roky. Pro dítě jsme většinou první zkušeností s životem mimo domov. Snažíme se vést dítě laskavým, respektujícím způsobem a provést ho prvními zkušenostmi s kolektivem, interakcí s vrstevníky, školkovým režimem, nácvikem soběstačnosti a samostatnosti, prací s pomůckami atd. Aby se děti adaptovaly co nejlépe, spolupracují s námi ve velké míře rodiče, kteří v mini tráví poměrně dost času, dokud se dítě samo nerozhodne vstoupit a být s ostatními samo za sebe. V rámci minimaaty seznamujeme děti s Montessori pomůckami, přístupem, dáváme prostor i na komunitním kruhu – u nás stále elipsa, je možné vyzkoušet i play wisely. Ve venkovním prostranství se seznamují s přírodou a různými materiály, které nám příroda nabízí. Maata Jsme si vědomi potenciálu, který v sobě děti mají. Ve smyslu hrát si, objevovat, zkoumat, učit se… Chceme dát šanci všem jejich potřebám a umožnit tak rozvíjení jejich osobnosti se vším, co v sobě skýtá. Cílem však není „nechat děti růst“, aby si hledaly podněty, které jim pomohou ve vývoji samy. Chtěli bychom jim umožnit sdílet směr, kterým jdeme, kterým jdou jejich rodiče. Směr naplněný radostí, úsměvem, přírodou, objetím a zároveň touhou po poznání. Podněty pro děti tady jsou a pokud je zajímají, tak si přijdou : ) Jsme tady pro děti ve věku 3 – 6 let.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8 – Ďáblice
Ulice: Legionářů 26
Telefon: 739 415 070
E-mail: [email protected]

> Komentáře