Mezinárodní školka Praha 6 - 4kids24 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mezinárodní školka Praha 6 - 4kids24

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mezinárodní soukromá školka 4kids24, Praha 6 se nachází v chráněném území Tichá Šárka, v nejzelenějším a nejčistším místě Prahy. Naše školka je umístěna v prostorném rodinném domě v klidné části vilové čtvrti. Vybavena je vlastní zahradou, dětským hřištěm a zahradní jídelnou. Součástí venkovních prostor je přírodní divadlo. Poskytujeme výchovně vzdělávací činnost zaměřenou na individuální rozvoj Vašeho dítěte. Výuka probíhá formou hry, která je pro předškolní věk velmi důležitá. Maximální kapacita je 20 dětí, což nám umožňuje udržet si individuální přístup a status rodinného typu. Soukromá školka je otevřena pro všechny děti od 2 let po celý rok. Vycházíme z filozofie 5 Tibeťanů, která vede u dětí k udržení energetické rovnováhy, koncentrace, rozvíjí psychický potenciál, napomáhá odstranit energetické bloky a zábrany. Klademe důraz na všestranný rozvoj a svobodu volby dítěte. V rámci environmentální výchovy mají děti ve školce možnost pečovat o naše kamarády - zakrslé králíčky Amálku a Cipíska a jejich miminka. Děti je chodí krmit, jsou s nimi na zahradě a starají se o jejich šťastný život se vším všudy. Jsou s nimi denně v kontaktu a moc se jim to líbí. Vaše děti si budou hrát v prostorné herně vybavené kvalitními hračkami, hudebními nástroji a didaktickými pomůckami včetně multimediálních zařízení. Vedle herny se nachází jídelna, která je určena k celodennímu stravování. Po celou dobu pobytu je samozřejmostí pitný režim, dle výběru dítěte. Doporučujeme bio stravu dle aktuálního jídelníčku. Odbornou činnost bude zajišťovat speciální pedagog, kvalifikovaná učitelka, logopedický preventista a rodilý mluvčí. Podle zájmu si budete moci vybrat z nabídky kroužků: tanečně-pohybový, jóga, zumba, dramatický kroužek, šikovné ručičky, flétnička, kytara, malý přírodovědec, jazykové kroužky (angličtina, francouzština, němčina, ruština). Provozujeme letní prázdninový tábor a lyžařské kurzy. Snažíme se o maximální spokojenost nejen Vašich dětí, ale i o Vaši. Tudíž jsme schopni aktuálně reagovat na Vaše přání a alternativy.

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6-Dejvice
Ulice: Horoměřická 2322/13
Telefon: 606222424
E-mail: [email protected]

> Komentáře