Bioškolka Všudybýlek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Bioškolka Všudybýlek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Náplň bioškolky Náplň Všudybýlkovských setkání vychází z projevů aktuálního ročního období, živě reaguje na proměny v přírodě a odráží i dění ze světa lidí. Každé ze setkání se skládá z části připravené a části, která je do jisté míry improvizovaná, místy ponechávající dětem volný prostor pro objevování a prožívání. Součástí setkání jsou i činnosti opakující se, které jsou jistým cit prohlubujícím rituálem, jako ranní přivítání se u platanu, děkovná písnička před jídlem, zpívání vodě a stromům, cinkání na shanti na rozloučenou s krásnými místy apod.. Části řízeného programu jsou lektory zasazovány volně a citlivě s ohledem na vývoj událostí. Prostor je i pro momentální experiment a improvizaci. Setkání mají celostní charakter, tzn. dětem je dána široká škála možností projevu a zároveň mezi jednotlivými činnosti se táhne zlatá nit, poukazující na vzájemné souvislosti a moudrost života. Setkání zahrnují: - hry a dobrodružná objevování - výtvarničení všeho druhu s převážnou orientací na přírodní materiály jako je rouno, přírodní vosk, lýko, sláma apod. - muzicírování, zpěv a tanec - zazeleňování domova i celé planety - koncerty pro vodu a všechny živly - slavnosti ročních dob a důležitých proměn přírody - sběr a sušení bylinek - biokuchtění, biopečení a mnohé další

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Petřín
Telefon: 775 075 667
E-mail: [email protected]

> Komentáře