KinderGarten Praha 9 - Střížkov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

KinderGarten Praha 9 - Střížkov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Naše mateřská škola se nachází v prostředí klidné vilové čtvrti Střížkov, kde v příjemné rodinné vilce se zahradou zajišťujeme péči dětem od 18 měsíců do 6 let. Jsme školka otevřená dětem různých národností, což přirozeně vytváří podnětné dvojjazyčné prostředí a přímý kontakt dětí s angličtinou i češtinou. Děti se s cizím jazykem setkávají a postupně si ho osvojují v reálných a přirozených souvislostech každodenního života. Spolupracujeme se zkušenými pedagogy, kteří ve výchově dětí preferují kreativní a partnerský přístup. Kvalifikovaní učitelé a vysokoškolsky vzdělání rodilí mluvčí podporují a povzbuzují děti na jejich cestě k poznání, a pomocí osvědčených didaktických postupů pro ně připravují prostředí maximálně stimulující jejich rozvoj. Děti jsou podle věku rozděleny do tří skupin, z nichž každá pracuje podle specifického vzdělávacího programu. Pri práci důsledně dbáme na zajištění individuálního prostoru pro komunikaci učitele s každým dítětem, proto je ve skupinách vždy maximálně 10 dětí.

> Otevírací doba

.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 - Střížkov
Ulice: Habartická 576/1b
Telefon: 773 565 804
E-mail: [email protected]

> Komentáře