Dětské prohlídky zámku Děčín | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské prohlídky zámku Děčín

> Termín

1.7.2020-31.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Nevíte kam s dětmi o jarních prázdninách? Děčínský zámek pro ně nabízí speciální prohlídky s podtitulem „Za tajemstvím zámeckých dětí“. Pokud jste při návštěvě památek měli někdy pocit, že hrady a zámky nejsou pro menší děti, pak jste určitě ještě neabsolvovali dětskou prohlídku na děčínském zámku. Ta je totiž ušita dětem doslova na míru. Malý návštěvník zde není vnímán jako jako doprovod dospělého, ale právě naopak. Hlavní pozornost je věnována dětem, dospělí jen pomáhají či napovídají. Děti a jejich doprovod také nevede po zámku klasický průvodce, nýbrž opravdová komtesa, která se zde zřejmě nějakým kouzlem objevila z první poloviny 19. století. Proto může děti vzít na cestu proti proudu času. Malí návštěvníci během ní nejen poslouchají a dívají se, ale na některé předměty si mohou i sáhnout, vyzkoušet je a dokonce i ochutnat. Děti si ovšem se všeho nejraději hrají, a proto se celou prohlídkou jako červená nit vine zajímavé pátrání po skrytých indiciích a vzkazech, které po sobě zanechaly zámecké děti. A co čeká na konci? Tajemství, které se všichni dozví až v poslední komnatě prohlídky. Dětský program nabízí děčínský zámek pouze o prázdninách. Ovšem nikoli jen o velkých letních, nýbrž v průběhu celého roku. A tak i letos budou dětské prohlídky v Děčíně probíhat také o jarních prázdninách okresu Děčín, tj. ve dnech 22. února – 2. března. Z provozních důvodů není možné je nabízet po celý den, proto jsou stanoveny dva pevné termíny, a sice v 11:15 a v 14:45. Místa v prohlídce doporučujeme předem; můžete zde >>. Program je určen především pro děti ve věku od 4 do 12 let. Cena: 90 Kč Snížená cena: 90 Kč Rodinné vstupné: 300 Kč Poznámka:Zvýhodněné rodinné vstupné (300 Kč) můžete využít pro 2 dospělé a 2 nebo 3 děti do 15 let.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Děčín
Ulice: Zámek Děčín

> Komentáře