Mateřská škola Indigo Kids | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Indigo Kids

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Na jednom z nejkrásnějších míst Prahy, v místě obklopeném rozlehlými kouzelnými zahradami, v místě plném starých příběhů a legend, na Starém probošství na Vyšehradě, se nachází naše školka. Školka je otevřena pro všechny děti po celý rok. Principy alternativní pedagogiky s důrazem na individualitu V naší školce děti vychováváme a vzděláváme spojením toho nejlepšího z alternativních, klasických a speciálních pedagogických metod, především formou hry a prožitku, což je pro děti nejpřirozenější a nejefektivnější způsob učení i uplatnění v životě. Používáme speciálně vytvořené hračky a pomůcky. Děti se snažíme motivovat a směrovat, ale nepředělávat. Malý kolektiv umožňuje individuální přístup, protože každé dítě je jedinečné. Čerpáme a učíme se od dětí, stejně jako ony od nás. Děti jsou připravovány pro úspěšný start v českých i mezinárodních školách. Přirozené bilingvální prostředí Naše školka je dvojjazyčná, proto dodržujeme zásady přirozeného bilingválního prostředí,abychom docílili automatického používání českého i anglického jazyka a snadného přepínání z jednoho jazyka do druhého.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Štulcova 1
E-mail: [email protected]

> Komentáře