Jazyková mateřská škola KidSpace | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jazyková mateřská škola KidSpace

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Školka KIDSPACE nabízí rodinné prostředí, které poskytuje bohatý program v českém a anglickém jazyce pro děti od 3 do 7 let. Hlavní výhody a služby naší školky KIDPSPACE: Přihláška do školky kdykoliv Pravidelná péče dětského stomatologa, logopeda, pediatra, ortopeda, případně psychologa 6 dětí na jednoho pedagoga Výuka anglického jazyka Speciální třída pro předškoláčky Program „Zdravá abeceda“ – zdravá výživa , zdravý životní styl Elektronicky vedená karta dítěte přístupná rodičům Úzká spolupráce s rodiči Poradenství ohledně odkladu školní docházky a umísťování dítěte na základní školu, zprostředkování pohovorů se školami, se kterými budeme spolupracovat Letní školka a školka v přírodě v průběhu roku Noční péče o dítě Hlídání i mimo provoz školky Program školky je založen na Rámcově vzdělávacím programu České republiky pro předškolní vzdělávání. Školka KIDSPACE – rodinné prostředí, bohatý program a výuka – český, anglický jazyk, děti od 3 do 7 let. Zdravá výživa, pravidelná lékařská péče, psychologicko-pedagogické poradenství, letní školka v přírodě,...

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Kateřinská 1526/7
Telefon: 246 033 073
E-mail: [email protected]

> Komentáře