Všeználkovo dětské studio | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Všeználkovo dětské studio

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Všeználkovo dětské studio oskytuje péči o děti ve věku od 2 do 6 let s pravidelným denním režimem bez přítomnosti rodičů. Pro děti je na každý den v týdnu připraven bohatý zábavný program založený na principech Rámcového vzdělávacího programu (RVP, MŠMT), každodenní výuka angličtiny hravou formou, kreativní tvorba, hudebně-pohybové a dramatické činnosti, cvičení taichi pro děti, cvičení na správné držení těla a prevenci ploché nohy. Součástí našich pravidelných aktivit je i ozdravný pobyt v solné jeskyni, návštěvy horolezecké stěny, galerijních výstav a divadelních představení, výlety za poznáním a do přírody. Připravujeme navíc tématická noční přespání a dobrodružné víkendové akce. V dětech se snažíme probouzet radost a bavit je, rozvíjet jejich všestrannost, sociální cítění, kooperaci a komunikaci s vrstevníky, kladný vztah k přírodě a její ochraně. Podporujeme samostatnost dětí při běžných denních činnostech a vedeme je k osvojení pravidelných hygienických návyků. Vyučují u nás čeští pedagogové, ale i rodilí mluvčí. Při výuce rodilých mluvčí je vždy přítomen také náš česky mluvící pedagog.

> Otevírací doba

PONDĚLÍ - PÁTEK 7:30 - 18:00


> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Plynární 1032
Telefon: 737 458 270
E-mail: [email protected]

> Komentáře