Svíčkárna Rodas Olomouc | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Svíčkárna Rodas Olomouc

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.7  (3x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Přijďte do kreativní dílny, kde si můžete vytvořit dle vlastní šikovnosti a fantazie svíčky, mýdla, koupelové soli, voskové pastelky a další. Svíčkárna, mydlárna a kosmetika RODAS má na poli výroby svíček, mýdel a koupelových solí více než dvacetiletou tradici. V areálu továrny na výrobu svíček Rodas – Česká svíčkárna je možné celoročně navštívit minifarmu. K vidění je zde Shetlandské poníky, holandské mini kozičky, kvésánské mini ovečky, gottigenská mini prasátka, nově sovy pálené, bažanty, husy labutí a zdrobnělé slepičky a další.. Můžete navštívit i podnikovou prodejnu. Výrobní dílny pro veřejnost: Dílny můžete navštívit každý pátek od 14:00 do 18:00 hodin a v sobotu a neděli od 10:00 do 18:00 hodin. Čeká vás výroba a zdobení svíček, mýdel, koupelových solí i voskových pastelek. Výrobní dílny pro mateřské školky: Dílny je možno navštívit po předchozí domluvě pondělí- pátek od 9:00 do 16:00. A jaké naučné programy máte na výběr? - svíčky , plnění koupel.soli do sáčku, glyc. mýdlo - plnění a vrstvení koupel.soli do lahvičky,svíčka¨ - voskové pastelky,svíčka - solno-mýdlová váza ,svíčka Výrobní dílny pro školy: Výrobní dílny pro základní školy jsou k dispozici pondělí – pátek 9:00 – 16:00 hodin. Je nutné se předem objednat. A toto jsou naučné programy svíčkárny Rodas: - nalévaní ořechových skořápek,svíčka a koupelová sůl - nalévaní vosku do půlky citronu,svíčka a koupelová sůl - vosková ozdoba/velikonoční,nebo vánoční motiv/,svíčky a koupelová sůl - nalévání vosku do vaječných skořápek,svíčka a koupelová sůl - odlévání plovoucích svíček,svíčky a koupelová sůl - plnění a vrstvení koupelové soli do lahvičky,svíčka - voskové pastelky ze včelího vosku-8 kusů,svíčka

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: Týnecká 826/55
Telefon: 731 731 272
E-mail: [email protected]

> Komentáře