Kovozoo | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kovozoo

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

2  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

KOVOZOO Staré Město je jediná kovová zoo v Evropě. KOVOZOO Staré Město vznikla 21.4.2012. Nachází se v zajímavém a netradičním prostředí zrekonstruovaného areálu bývalého cukrovaru ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Spatříte zde mnoho jedinečně propracovaných zvířat v životní velikosti vyrobených z kovového odpadu. Svojí propracovaností a dokonalostí překvapují mnoho našich návštěvníků. V současné době KOVOZOO obývá více než 170 zvířat a stále se rozrůstá. KOVOZOO JE PŘÍBĚH Kovozoo je jeden velký příběh, který se skládá z mnoha malých příběhů. Každé zvíře si sebou nese svůj vlastní příběh, který vznikl při jeho výrobě. Některé příběhy se odehrávaly dny, některé týdny a některé dokonce měsíce. Jsou to příběhy, které si prožili lidé z firmy, naši obchodní partneři nebo rodiny s dětmi při našich tvořivých akcích (Děti a KOVOZOO). KOVOZOO MÁ SVŮJ CÍL Cílem KOVOZOO je ukázat malým i velkým návštěvníkům, že i ze zdánlivě nepotřebného odpadu mohou vznikat věci, které jsou nejen krásné a zajímavé, ale i nadále užitečné. Snažíme se, aby jsme spojili ponaučení se zábavou a zážitky malých i velkých. Založení Kovozoo je v souladu s dlouhodobou vizí společnosti REC Group: „Být majákem ve světě recyklace a ekologické osvěty.“ Atrakce V KOVOZOO ve Starém Městě spatříte na jednom místě minulost, současnost i budoucnost. - Vaše kroky povedou po schodech majáku Šrotík - stanete se kapitánem na lodi Naděje - prohlédnete si letoun L-610, který přistál přímo v našem areálu - nakouknete do míst, kde se rodí naše zvířata – do porodnice KOVOZOO, odvážnější si dokonce mohou zkusit vyrobit své vlastní zvíře - pohladíte si geparda v KOVOZOO - projdete se po vyhlídkových lávkách - odpočinete si v krásné zahradě - projedete se vláčkem Steelinka - nebo budete ohromeni moderními interiéry Kongresového centra s nádechem historie bývalého cukrovaru.

> Otevírací doba

Duben – Červen 10:00 – 17:00
Červenec – Srpen 09:00 – 18:00
Září – Říjen 10:00 – 17:00
Listopad – Březen 10:00 – 16:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Staré Město
Ulice: Brněnská 1372
Telefon: 601 382 320
E-mail: [email protected]

> Komentáře