Time Out dětský koutek Fashion Arena | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Time Out dětský koutek Fashion Arena

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.8  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Fashion Arena Outlet Center Klimatizovaný dětský koutek s tematikou Afrického safari. Dominantou dětského koutku je skluzavka ve tvaru sloního chobotu do bazénku s balónky. Nechybí zde tradiční skládačky ze stavebnice LEGO, ale i vymezený prostor pro odpočinek s minikinem a interaktivní zóna s konzolemi Nintendo Wii, se speciálními sedačkami pro zdravé sezení "Swoppster". Dětskou kreativitu podpoří workshopy pro výtvarné a ruční práce. V DK se nachází i minikavárnička s nabídkou čerstvé kávy a drobného občerstvení pro rodiče. Otevřeno dne: 1.4.2009 Celková kapacita koutku: 30 dětí Dětský koutek je určen pro děti od 3 do 12 let. Děti mladší tří let přijímáme v doprovodu osoby starší 18 let. Plocha DK: 110 m2 Otevírací doba: 9:00 – 21:00 Prostředí: Africké safari Ceník: Pobyt do 60 min 52,- Kč 61-90 min 82,- Kč 91-120 min 112,- Kč 121-150 min 142,- Kč 151-180 min 172,- Kč Každá další započatá hodina bude účtována po 100,- Kč. Každá doprovodná osoba v DK platí jednorázový poplatek 30,- Kč. Příjem dětí je ukončen 30 minut před zavírací dobou DK. Čas je měřen počítačem, proto je nelze ovlivnit!

> Otevírací doba

denně 9:00 – 21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10
Ulice: Fashion Arena Prague Outlet, Zamenhofova 440
Telefon: 736 490 483
E-mail: [email protected]

> Komentáře