Time Out dětský koutek Centrum Černý most | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Time Out dětský koutek Centrum Černý most

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.3  (9x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Klimatizovaný dětský koutek s kavárnou. Atmosféra dětského koutku je laděna v pohádkovém stylu s postavičkami žabáků a kočiček. Dominantou je terasa se skluzavkami a tobogany do moře kuliček, okolo které se prohání šlapací auta. Nechybí minikino, workshopy pro kreslení a ruční práce, dále trampolína, herní konzole Playstation 3, Nintendo Wii a XBox Kinect. Pro rodiče je připravena prima kavárna se širokou nabídkou panini, zmrzlinových pohárů se sezonním ovocem, Barino pizza (8 druhů), nebo zákusků od vyhlášených cukrářů a zmrzlina od pana Hrivňáka z Tuchlovic. Blíží se narozeniny Vašeho dítěte a chcete být za nejlepší rodiče? Známe recept! V našem dětském koutku Vám připravíme nezapomenutelnou narozeninovou oslavu přímo na míru Vaší ratolesti. Více informací o HAPPY PARTY získáte přímo v dětském koutku nebo u odpovědné vedoucí - paní Nováková (+420 736 622 312). Stále váháte? Vyberte si výzdobu narozeninového stolu z této nabídky: Spider-man, piráti, Angry birds, rytíři, Cars, Příšerky s.r.o., Transformers, Zvonilka, Barbie, princezny, Minnie, Frozen, Monster hight, balonková. Teď už jen nezapomenout HAPPY PARTY zarezervovat minimálně 14 předem, budeme se těšit. :) Celková kapacita koutku: 87 dětí Dětský koutek je určen pro děti od 3 do 12 let. Děti mladší tří let přijímáme v doprovodu osoby starší 18 let. Plocha DK: 730 m² Otvírací doba: 9:00 - 21:00 Prostředí: Žabákov

> Otevírací doba

denně 9:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Chlumecká 6/765
Telefon: 774 007 751
E-mail: [email protected]

> Komentáře