Ski aréna Milovice - lyžařský a snowboardový trenažér | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ski aréna Milovice - lyžařský a snowboardový trenažér

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.1  (10x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Bývalý lyžařský reprezentant Ondřej Vokatý otevřel v Milovicích na Nymbursku první lyžařský trenažér v ČR. Trenažer je určen pro lyže a snowboard. Lyže i snowboardy si musíte půjčit přímo v areálu. Výuka lyžování probíhá v uzavřeném prostoru, bez vlivu počasí, nečekáte ve frontě na vleku a v malé skupině. Pod vedení trenéra lze hodinou na trenažeru nahradit celý den na ledovci! Vyzkoušíte si bez rizika své možnosti. Zlepšení techniky pod vedením instruktora je velmi progresivní v rámci několika absolvovaných hodin a lyžař se může plně soustředit na jednotlivé chyby své techniky (nevyrušují vás okolní vlivy, nebezpečné úseky na sjezdovce, bezohlední lyžaři nebo borďáci atd.). V principu se jedná o velký běhací pás ze speciální tkaniny vysoké asi dva centimetry. Má rozměry asi pět krát šest metrů. Točí se pod vámi 
a je to taková nekonečná sjezdovka. Pás je nakloněný, může se regulovat plynně rychlost i sklon plochy. V maximálním sklonu můžete jet až dvacet osm stupňů, což je víc, než má třeba černá sjezdovka ve Špindlu. Maximální rychlost, jakou může lyžař na trenažeru dosáhnout se pohybuje mezi šedesáti pěti až sedmdesáti kilometry za hodinu. V ceně hodiny je zapůjčení lyží nebo snowboardu. Doporučujeme přinést vlastní lyžáky, oblečení s dlouhými rukávy a nohavicemi. V případě potřeby lze v ceně vstupného zapůjčit i lyžařské boty a hůlky. Zájemce však upozorňujeme, že nelze použít vlastní lyže (snowboard) bez předchozí konzultace při objednání.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Milovice
Ulice: Ostravská
Telefon: 725 456 826
E-mail: [email protected]

> Komentáře