Mateřské centrum Krteček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Krteček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Děti najdou v centru bezpečné místo pro své hry, mohou tu navázat první sociální kontakty a najít kamarády. Je pro ně připraven i zajímavý program, který napomáhá rozvoji jejich psychomotorických dovedností. Je vhodné i pro děti s jakýmkoliv zdravotním postižením. Centrum je otevřeno každý všední den v dopoledních i odpoledních hodinách a je přístupné za symbolické vstupné. Provoz je založen na principu dobrovolnosti a vzájemné výpomoci, proto se do přípravy programů může zapojit prakticky každý. Návštěvníkům nabízí vypůjčení knížek a publikací zaměřených na vývoj dítěte, besedy s odborníky z řad lékařů, psychologů, pedagogů či právníků. Speciální hračky v MC Krteček Milí návštěvníci MC Krteček víte, že máte možnost si s dětmi vyzkoušet a pohrát s různými speciálními hračkami, které rozvíjí schopnosti a dovednosti dětí? Hračky jsou k dispozici pro zapůjčení během pobytu v herně na vyžádání u služební maminky (vzhledem k jejich vysoké ceně nemohou být volně k dispozici v herně). Chcete-li si Vy a Vaše děti pohrát a vyzkoušet tyto hračky, požádejte kdykoliv o zapůjčení služební maminku. Podrobné informace o jednotlivých hračkách najdete v přehledu speciálních hraček, který je k dispozici v herně. KURZY PRO DĚTI CVIČENÍ A ŘÍKANKY PRO DĚTI DO 24 MĚSÍCŮ každé úterý a pátek dopoledne (8.30 - 12.00) je herna vyhrazena pro maminky s miminky a batolaty do 2 let v rámci herny probíhá od 10:00 hod cvičení a pohybové říkanky pro děti, doba trvání závisí na zájmu dětí o cvičení, obvykle je to 20 min rezervace předem není nutná, cvičení je v rámci herny (tzn. po zaplacení vstupného do herny - 50 Kč - se automaticky můzetete účastnit cvičení) Výtvarka - veselé tvoření pro rodiče a jejich děti určena pro děti, které rády malují a tvoří a nebo pro ty, co to chtějí teprve vyzkoušet měla by rozvinout dětskou fantazii, tvořivost a také motoriku materiál bude k dispozici v herně. doporučený věk dítě 2 - 6 let Kdy? Úterý 16:00 - 17:00 Jednorázové vstupné 50 Kč KURZY PRO MAMINKY: * těhotenství * porod * přirozené potřeby dítěte a jejich uspokojování * nošení dětí a kontakt kůže na kůži * krmení děťátka – kojení, příkrmy atd. * dětský spánek * když děťátko pláče

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: I. Sekaniny 1804/15
Telefon: 596 634 418
E-mail: [email protected]

> Komentáře