P7 restaurant | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

P7 restaurant

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (5x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Park7 je nová retro restaurace s terasou, kterou můžete najít v dolní části Parkhotelu Praha. Najdete tady vše, co by do takové restaurace mělo patřit: příjemný interiér, retro styl a nádech 60. let. Různorodé menu je připravováno výhradně z čerstvých surovin a potěší Vás jak chutí, tak i vzhledem. Těšit se můžete například na výbornou pizzu z naší pece, saláty, těstoviny, masa, či domácí burgery. P7 nabízí přátelské prostředí hostům všech generací, včetně těch nejmladších. Pro ně je zde připraven dětský koutek a v plánu jsou i speciální aktivity pro děti. Plánujete piknik a nemáte čas na přípravu občerstvení? Rádi byste vyrazili s přítelkyní anebo s dětmi do parku? V P7 Restaurant se o vše postaráme. Nabízíme možnost si jídlo objednat a následně vyzvednout na cestě na piknik. Na Vás již jen bude, užít si hezký den a skvělé jídlo při pikniku v parku Stromovka, který je nedaleko.

> Otevírací doba

Po - Pá 11:00 - 23:00
So, Ne, Svátky 11:00 - 23:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Veletržní 20
Telefon: 225 117 697

> Komentáře