Mateřské centrum Klubíčko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Klubíčko

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

kroměřížské centrum vzájemného setkávání rodin s dětmi. Poskytuje poradenství, vzdělávání i volnočasové aktivity. POSLÁNÍ posilování hodnot rodiny a mezigeneračních vztahů, úlohy rodičů, mateřské a otcovské role ve společnosti, podpora právní ochrany rodiny, mateřství a rovných příležitostí mužů a žen, prostřednictvím komunitní práce napomáhání ohroženým skupinám obyvatelstva k aktivní seberealizaci, koordinování, propagování, rozšiřování poslání a činnosti sdružení. CÍLE Mezi naše hlavní cíle patří: poskytování služeb rodičům pečujícím zejména o děti předškolního věku za účelem prevence sociálního vyloučení způsobeného déletrvající sociální izolací, podpora aktivního trávení volného času rodičů s dětmi, poskytování doprovodných služeb k prevenci sociálního vyloučení rodičů pečujících o děti, především služeb hlídání dětí, provozování mateřského centra v Kroměříži – poskytování veřejného prostoru a herny pro vzájemné setkávání rodičů a dětí, těhotných i široké veřejnosti, organizování programů a kroužků pro děti kojeneckého, předškolního až školního věku, pořádání víkendových a vícedenních akcí pro rodiny s dětmi, odstraňování překážek bránících ženám v účasti na trhu práce, především poskytováním služeb hlídání dětí a pořádáním školení a kurzů, vytváření podmínek pro soulad rodinného a pracovního života, zlepšení společenského postavení matek a otců na mateřské a rodičovské dovolené, zprostředkování poznatků o výchově, zdraví, vzdělávání, psychologii a ochraně životního prostředí, pořádání akcí pro veřejnost, zlepšení soudržnosti mezi obyvateli a rozvoj komunity, spolupráce se státními i nestátními organizacemi, spolupráce s médii, hledání finančních zdrojů a získávání finančních prostředků na práci sdružení vlastní činností.

> Otevírací doba

Pondělí Zavřeno 16.30-18.00
Úterý 09.00-12.00 15.00-18.00
Středa 09.00-12.00 16.30-18.00
Čtvrtek 09.00-12.00 15.00-18.00- Vyhrazeno pro Rodičovské skupiny s dětmi do 2
let
Pátek Zavřeno - vyhrazeno pro Besedy rodičovských skupin – dle programu
Po - Pá 13.00-15.00 Vyhrazeno pro individuální konzultace aktivizačních pracovníků.

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Kroměříž
Ulice: Albertova 4062/8
Telefon: 737 206 708
E-mail: [email protected]

> Komentáře