ČT Jizerská 10 - rodinný závod | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ČT Jizerská 10 - rodinný závod

> Fotogalerie

> Termín

17.2.2018

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

ČT Jizerská 10 bude součástí sobotního dopoledního programu Jizerské padesátky a odstartuje v 9.15. Máte-li tedy starší děti, které už odrostly dětským kategoriím nebo prostě chtějí ujet více než páteční dva kiláky, vyrazte s nimi na tento rodinný závod. Účastníkům nabídne jak trasu legendární Jizerské 50, tak i nová místa, po nichž nevede žádný z dosavadních závodů. Přichystán bude kompletní servis včetně občerstvení na trati i v cíli, mazacího servisu, památeční medaile, kompletní startovní balíček, šatna, úschovna věcí a úrazové pojištění od Pojišťovny VZP. CO ZÍSKÁTE V RÁMCI STARTOVNÉHO? 1) Startovní balíček Startovní číslo Zapůjčený měřící čip Medaile Jizerská 50 Slevové vouchery Dárky od partnerů 2) Služby Pojištění pro případ zrušení závodu z důvodu nedostatku sněhu Úrazové pojištění Pojišťovny VZP Vyhřívaná občerstvovací zóna Vyhřívaná šatna Úschovna oblečení a lyží Mazací servis profesionálů SWIX Občerstvovací stanice Enervit Záchranný systém Doprava z Liberce a Jablonce SMS s cílovým časem Oficiální čas, čistý čas a mezičas Diplom ke stažení Doprovodný program s ohňostrojem Vstup na ČEZ Energy fest Osobní fotografie ze závodu zdarma Výdej čísel: 5. – 16. 2. 2018 9.00-20:00 | OC NISA, LIBEREC

> Otevírací doba

start v 9.15, první vlna

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Bedřichov
Ulice: Zimní stadion Bedřichov

> Komentáře