ČT Jizerská 10 - rodinný závod | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ČT Jizerská 10 - rodinný závod

Foto: .

> Fotogalerie

> Termín

9.2.2019

> Hodnocení

4.8  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Za čerstvým vzduchem a zdravým pohybem! Vyrazte se svými ratolestmi na běžkařské závody seriálu ČEZ SkiTour. Právě pro vás a vaše děti je připraven rodinný závod na 10 km, kterého se můžete společně zúčastnit v rámci akce ČEZ Jizerská 50. Vydejte se spolu s námi do Jizerských hor a dopřejte si jedinečnou atmosféru legendárního závodu se svými dětmi! Portál Kamsdětmi.com je již tradičně mediálním partnerem jak tohoto závodu, tak celého seriálu a startu nebudou chybět jak děti z naší redakce, tak samotné redaktorky. Rodinný závod startuje v sobotu 9. února 2019 v 9:15. Již v pátek od 10:00 však mohou vaše děti vyzkoušet i jeden z dětských závodů a užít si i další bohatý program, který je v rámci akce nachystán. Chybět nebude slavnostní zahájení s ohňostrojem či ČEZ Energy fest na libereckém náměstí, v rámci něhož vystoupí skupina Monkey Business. Doprovodný program je navíc pro vás i vaše děti zdarma! Součástí závodů jsou samozřejmě i závody na dlouhé distance pro samotné rodiče, a to jak klasickou, tak volnou technikou. Vrcholem je nedělní ČEZ Jizerská 50. Každý si proto přijde na své!

> Otevírací doba

start v 9.15, první vlna

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Bedřichov
Ulice: Zimní stadion Bedřichov

> Komentáře