Penzion M | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion M

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Penzion M na Vranovské přehradě poskytuje nejen komfortní ubytování, ale také ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, sportovní aktivity či relaxaci. Náš penzion je také ideálním místem pro ubytování s dětmi, i s těmi nejmenšími. Hosté mají k dispozici venkovní posezení v altánku, ohniště, dětské hřiště (pískoviště, houpačky), trampolínu, stolní tenis, na recepci půjčovnu sportovních potřeb, hračky, dětský koutek. Nově otevřená vinárna s dětským koutkem, je pro Vás v provozu každý den (v sezoních měsících). Můžete si zde zakoupit míchané nápoje, kvalitní vína z produkce Znovín Znojmo, ledňáky, točenou limonádu a čepované pivo. Můžete vzít bez obav i své malé ratolesti, v dětském koutku si zajisté užijí spoustu legrace :-). ANIMAČNÍ PROGRAMY A HLÍDÁNÍ DĚTÍ Animační programy na vranovské přehradě Využijte při svém pobytu zdarma námi pořádané animační programy a hlídání dětí (platí pouze pro hlavní sezónu). Vždy v úterý a ve čtvrtek se budou pravidelně pořádat animační programy různého tématického zaměření. Navíc v úterý nabízíme večerní hlídání dětí, aby se mohli rodiče zúčastnit například naší speciální plavby na lodi s živou hudbou! Těší se na Vás animátorka Pavla. ZDARMA POSKYTUJEME uschování jízdního kola parkování vozidel a autobusů přímo u penzionu v oploceném areálu dětská postýlka, peřinky, vanička stolní tenis zapůjčení žehličky, žehlícího prkna bezdrátové připojení na internet (na určitých pokojích a u venkovního posezení) k zapůjčení zdarma dětské chůvičky, nočníky DÁLE POSKYTUJEME k zakoupení dětské pleny do bazénu dětské menu v restauraci Skleník zapůjčení jízdního kola - za poplatek 150,-Kč/den po dohodě, je možné ubytování s pejskem - poplatek 100,-Kč/den dětský koutek s TV V hlavní sezóně pořádáme pravidelně animační programy pro děti vinotéka na recepci - skvělá vína od vinařské společnosti - Znovín

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Štítary
Ulice: Štítary 360
Telefon: 731 466 739
E-mail: [email protected]

> Komentáře