Dětská herna Pidi-země | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětská herna Pidi-země

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pidi - země je místo, kde si děti hrají za každého počasí! Herna s občerstvením - prostor pro odpočinek i zábavu za každého počasí. Dětská herna se rozkládá na ploše 150m2 - svůj koutek si zde najde opravdu každý. Záleží jen na Vás a vašich dětech jak strávíte čas v naší herně. Veškeré pomůcky a hračky jsou z měkkého a bezpečného materiálu. Děti do 3 let se mimo jiné můžou zabavit na skluzavce a v bazénku s balónky. Pro děti od 3 let je v herně umístěna velká 2-patrová prolézačka (cca 74m2 využitelné plochy) se skluzavkou a prolézacími prvky na rozvoj rovnováhy a pohybových schopností. Všechny atrakce splňují bezpečnostní i hygienické předpisy. Díky tomu si mohou dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy v prostorách herny. Pro rodiče je k dispozici internetové wi-fi připojení zdarma, nabídneme různé programy a akce, pořádání narozeninových oslav atd. V herně je kapacita 20 míst k sezení. Bez problémů tak může u nás celá rodina dohromady strávit společný čas v bezpečí a v pohodě.

> Otevírací doba

Út-Pá 9-12 hod 14-18 hod
So 14-18 hod

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Kroměříž
Ulice: Obvodová 3315/15a
Telefon: 704 766 939
E-mail: [email protected]

> Komentáře