Divadlo Minor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Divadlo Minor

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Divadlo pro celou rodinu! Minor hravě a originálně rozvíjí dětskou imaginaci prostřednictvím interaktivních divadelních inscenací, pořádá i tematické víkendové dílny. Doporučuje deset z deseti dětských diváků! Otvírací doba pokladny: po – pá 10.00 – 13.30 a 14.30 – 20.00 so – ne 11.00 – 18.00 Prodej a rezervace vstupenek také on-line. Předprodej začíná vždy od 15. dne předchozího měsíce. Velký sál: Sál s kapacitou 206 diváků má podobu klasické kukátkové scény (224 míst s přístavky). Hlediště má bezbariérový vstup a indukční smyčku pro nedoslýchavé. Sál lze přestavět na arénu či na poloarénu s kapacitou 109 diváků. Malá scéna: Multifunkční prostor pro 80 diváků. Tento sál je možno přestavět na arénu či poloarénu. Divadlo Minor má krásný interiér s různými koutky a výklenky. Tyto výklenky mají poetické názvy, máme tu Klíčovou dírku, Bonbonek, Matku, Uši, Ponorku. Slouží k mnoha účelům. V Uších se občas hraje, na Bonbonku si často rodiče fotí své ratolesti a Ponorka – to je výstavní prostor, kde naleznete pozoruhodnou tvorbu dětí i dospělých. Nechte se inspirovat! Galerie Minor: Více než výstavním prostorem je tato galerie místem, kde si můžete pohrát, zablbnout a třeba i odpočinout. Obchod: suvenýry k představením, papírnictví, trička ad.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Vodičkova 6
Telefon: 222231351

> Komentáře