Koupaliště Vsetín | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Koupaliště Vsetín

> Otevřeno

červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Areál nekrytého umělého koupaliště se nachází se ve Vsetíně, Pod Pecníkem 2241 (U průmyslovky). Koupaliště je využíváno v letních měsících. Víceúčelový bazén s rozměry jsou 25 x 13,5 x 1,1 - 1,8 m je opatřen vstupem pro imobilní osoby. Je rozdělen na plaveckou část a část pro neplavce; v části pro neplavce je nainstalován houpací bazén, odpočívadlo s masážními vzduchovými tryskami a dvěma vodními chrliči. Dětský bazén o rozměrech 13,0 x 7,0 x 0,1 - 0,3 m, je rozdělen na dvě části propojené skluzavkou a spojovacím vodním schodištěm s nerezovým madlem, a je opatřen atrakcemi - stříkající zvířátko, vodní ježek, vodní zvon. Součástí areálu je provozně sociální objekt s nezbytnými hygienickým a sociálním zázemím vybavený hygienickými zařízeními oddělenými pro muže a ženy (šatny, sprchy, WC), 2x WC včetně sprch a umyvadel pro imobilní a bufetem pro prodej občerstvení a navazující rekreační travnatou slunící plochou. Dále je v areálu umístěno víceúčelové sportovní hřiště s umělým odpruženým povrchem, 4 ks fitness prvků pro dospělé a dětské houpačky. Vlastníkem areálu je město Vsetín.

> Otevírací doba

Provozní doba 10:00 - 20:00 je závislá na venkovní teplotě a počasí.
V červnu 2015 bude provoz ve všední dny od 13:30 do 19:00,
SO + NE od 10:00 - 20:00.

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Vsetín
Ulice: Pod Pecníkem 2241
E-mail: [email protected]

> Komentáře