Ovčí terasy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ovčí terasy

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naše farma nabízí 14 dvoulůžkových pokojů s vlastním WC a sprchou. 2 x 2 pokoje je možné spojit otevřením dveří pro čtyřčlennou rodinu. Cena ubytování za osobu včetně snídaně je 650 Kč. Děti do 3 let zdarma se snídaní, do 12 let za 330 Kč se snídaní. Pro větší skupiny či na delší než víkendové pobyty je možné domluvit slevu. V teplejších měsících můžete z každého pokoje vyjít na ochoz kolem celého domu a pohovět si v křesílku s pohárkem vína a užívat si výhledu do širého okolí. Ubytování s domácími mazlíčky bohužel po předchozích zkušenostech nenabízíme. Restaurace taktéž není uzpůsobena k pobytu zvířat. Doufáme, že naše prosba bude vyslyšena i s ohledem na další zákazníky zejména s malými dětmi. Věříme, že pobyt s domácími mazlíčky na terase naší restaurace je stejně příjemně strávený. V restauraci i na všech pokojích je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení k internetové síti. PRO DĚTI Snažíme se dětem nabídnout alespoň jedno dětské jídlo, pokud budete mít zvláštní požadavek, náš kuchař Vás určitě rád překvapí. Děti (na rozdíl od dospělých) mají výběr i z několika druhů židliček. Můžeme také dětem bezplatně připravit dětské lůžkoviny či postýlku pro miminka. Aby se mohli rodiče večer věnovat ochutnávce našich produktů, nabízíme za úplatu možnost hlídání dětí nebo použití elektronické chůvičky. Hlídání dětí je potřeba objednat předem, alespoň 24 hodin.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Němčičky
Ulice: Němčičky 270
Telefon: 737 214 868
E-mail: [email protected]

> Komentáře