Penzion Za mlýnem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Za mlýnem

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Penzion Za mlýnem je historická zemědělská usedlost, kterou najdete v obci Slup. Tato malebná vinařská obec se nachází 13 km jihovýchodně od Znojma. Ubytování se nachází v samostatně stojícím domě starém více jak 200let v uzavřeném hospodářství. Stačí tak vstoupit, zavřít vrata do ulice a ocitnete se rázem v čase našich prababiček a můžete si naplno užívat dávno zaniklé atmosféry. Obec Slup je známá hlavně národní kulturní památkou Vodním mlýnem ve Slupi, ale i skvělým vínem, pěstováním ovoce a zeleniny. Leží na dvou cyklotrasách a v okolí můžete navštívit mnoho krásných míst a cesta do sousedního Rakouska je otázkou chvilky. V hospodářství najdete koně, prasátko či kočky zvyklé na mazlení. V létě můžete ochutnat z naší zahrady čerstvě utržené meruňky, broskve, švestky, blumy či hrušky. Rybáře potěší místo u mlýnského náhona, které je přístupné jen od nás a ulovit v něm můžete kapra, jelce či třeba štiku.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Slup
Ulice: Slup 70
Telefon: 739 000 785
E-mail: [email protected]

> Komentáře