Kavarnička Filípek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kavarnička Filípek

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Malí i velcí, vítejte na stránkách Baby Kavárničky Filípek ! Tato “kavárnička“ byla vybudována především pro rodiče s dětmi, u nás tak můžete všichni společně strávit svůj volný čas. Pro naše malé návštěvníky je k dispozici prostorná hrací plocha, kde nechybí bazének s kuličkami, skákací hrad, skluzavka, houpačka, televize na sledování pohádek a spousta hraček pro holky a kluky. Rodiče se zde mohou usadit a v příjemném nekuřáckém prostředí si v dohledu svých hrajících ratolestí vychutnat malé občerstvení, brouzdat na internetu, povídat si, číst nebo se něčemu přiučit …určitě si každý najde to své. Nabízíme bylinkové čaje, mléčné koktejly, kávu, čaj, horkou čokoládu, džus, pivíčko, lahodné vínečko, dortíky… Samozřejmě myslíme i na naše nejmenší, neméně důležité hosty. Pro ty máme připraveny dětské čaje, přesnídavky, příkrmy i sladké neřesti. Nezapomněli jsme na jídelní stoličky, přebalovací pult i nočníčky. Připravujeme pravidelná divadelní představení, výuku cizích jazyků, tvořivé dílničky, karnevaly, bazárky, přednášky z lékař.prostředí ( především porodnictví a péče o dítě ), návštěvu canisterapeuta, výživového poradce, pediatra a mnoho dalšího. Kavárnička je bezbariérová, nekuřácká, s připojením Wi-Fi / zdarma /.

> Otevírací doba

Úterý – Pátek:
9.30 – 18.00

Sobota – Neděle:
15.00 – 19.00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Břeclav
Ulice: Náměstí T.G.Masaryka 2957/9a
Telefon: 704 021 972
E-mail: [email protected]

> Komentáře