Restaurant Lavande | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurant Lavande

Foto: Restaurace LAVANDE

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Restaurace Lavande – harmonie zdraví a chuti pro labužníky, celiaky i vegetariány Restaurant Lavande je restaurace s domácí kuchyní a rodinnou atmosférou, kde klademe důraz na kvalitu surovin i jejího zpracování. Nepoužíváme konzervanty, základem jsou kvalitní suroviny. Zaměřujeme se na lehčí kuchyni, abyste od nás odcházeli najedení a a přitom vám neubyla energie. Naše menu vychází z receptur české, francouzské a italské kuchyně v moderním podání gastronomie. Při výběru jídel myslíme i na celiaky a vegetariány, tak, aby se u jednoho stolu najedli všichni bez omezení. Upřednostňujeme šetrnější způsoby přípravy masa metodou sous-vide, brasírováním či konfitováním. Nesmažíme, nepoužíváme mikrovlnnou troubu. Na zdraví myslíme i při výběru nápojů, proto vyrábíme vlastní limonády, pouze z ovoce či bylinek, vaříme vlastní ovocný čaj a nabízíme pouze kvalitní přírodní limonády a mošty od výrobců, kteří nepoužívají konzervanty a jiné přísady. Speciality, které u nás vyrábíme – paštiky, rillettes, žitný kvasový chléb, pesto a další delikatesy, si můžete zakoupit i domů. Věříme, že se u nás budete cítit dobře a přejeme vám, i sobě, aby vám u nás chutnalo.

> Otevírací doba

Po – Pá 11:00-23:00
So – Ne 12:00-23:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: Lidická 2
Telefon: +420734322351
E-mail: [email protected]

> Komentáře