Koupaliště Divoká Šárka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Koupaliště Divoká Šárka

> Otevřeno

červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

4.7  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Koupaliště Divoká Šárka v Šáreckém údolí je nejklidnějším pražským koupalištěm. Údolí tvoří vysoké skály mezi nimiž protéká Šárecký potok, který vás dovede až sem. Autem se až ke koupališti nelze dostat, je třeba jít asi 10 minut pěšky. Koupaliště Divoká Šárka najdete ve stejnojmenné přírodní rezervaci. Dostanete se sem snadno z Evropské ulice od Mc Donalda dále po červené turistické značce, cesta trvá přibližně deset minut chůze. Voda koupaliště je napájena z místního pramene, slunné dny ji však vyhřejí na 25°C. Chlor se zde používá minimálně, takže se zde mohou koupat i alergici. Najdete zde klidné místo k rekreaci. K dispozici vám budou dva bazény pro plavce, dětské brouzdaliště s max hloubkou 0,5 metrů, menší tobogán, houpačky, skluzavky, trampolínu a pro děti prolézačky. Dále si zde můžete zahrát stolní tenis nebo také nohejbal, volejbal na uzavřeném hřišti. Uzamykatelné kabinky které si máte možnost půjčit na den či celou letní sezonu. Nechybí zde ani možnost občerstvení. Psům je sem vstup zakázán. Není také bez zajímavosti, že o plavecký areál se stará pan Petr Veselík, jehož praděd tento areál roku 1930 vybudoval.

> Otevírací doba

pondělí - neděle 09:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Divoká Šárka 11
Telefon: 603 723 501
E-mail: [email protected]

> Komentáře