Pizzeria La Gamba s dětským koutkem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pizzeria La Gamba s dětským koutkem

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pizzeria La Gamba byla otevřena v Brně na Lesné v roce 2004. Pro své zákazníky máme připraveno mnoho italských pokrmů, jako jsou kvalitní italské těstoviny, 40 druhů pizzy dle neapolské receptury, ryby, steaky ze svíčkové, vepřového, kuřecího a jehněčího masa a také různé druhy jiných pokrmů včetně tygřích krevet nebo vepřových žeber. Při rekonstrukci jsme mysleli i na vaše malé děti, pro které jsme uvnitř vytvořili malý dětský koutek plný hraček, který vaše ratolesti zabaví na dosti dlouhou dobu, abyste si mohli v klidu vychutnat naše pokrmy. Restaurace disponuje 100 místy, je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část a ve spodní části restaurace je k dispozici místnost pro max. 25 osob, vhodná k pořádání různých akcí, večírků, promocí nebo svateb. Pro horké letní dny je nachystána velká letní zahrádka. K dispozici je vám také velké parkoviště přímo u restaurace. Naše otevírací doba je každý den včetně soboty a neděle od 11.00 – 24.00hod. Vaříme do 23.00hod.

> Otevírací doba

Po- Ne11.00 – 24.00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Okružní 9b
Telefon: 702 276 177

> Komentáře