Rodinné centrum Klubák | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Klubák

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naše centrum bylo založeno pro každého, kdo není rád sám, kdo je rád obklopen kolektivem a kdo by rád trávil svůj volný čas v našich příjemných prostorách Bystrckého mlýna. Vizí našeho centra je vytvořit pro všechny přátelské a rodinné prostředí. Chceme, aby se u nás cítili dobře nejen malé děti, ale i školáci, jejich rodiče a prarodiče. Jsme tu pro všechny věkové kategorie. Naším cílem je vést děti k tomu, aby svůj volný čas trávily v kolektivu se svými vrstevníky, popřípadě i s mladšími či staršími dětmi. Chceme u dětí rozvíjet dovednosti a schopnosti, které v sobě mají. Každé dítě tráví většinu volného času hrou a hra se dá spojit i s učením a rozvíjením různých dovedností a schopností. Mnoho dětí nemá ovšem příležitost podobné aktivity navštěvovat, neboť v jejich místě bydliště tyto nabídky nejsou nebo je nedostatečný počet volných míst. S dětmi si chceme hrát, ukázat jim a naučit je to, v čem mohou vynikat, co je bude bavit a třeba jim jen efektivně zaplnit mezeru mezi školou a učením. Dospělým bychom zase rádi pomohli oprostit se od každodenních stereotypů a dát jim možnost mít čas jen sami pro sebe. Naším přáním je, aby od nás každý odcházel spokojený a s úsměvem na tváři a aby se k nám každý rád vracel.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: nám. 28. dubna 1
Telefon:  603 581 897 
E-mail: [email protected]

> Komentáře