Králík v rádiu - klub, kavárna a komunitní centrum | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Králík v rádiu - klub, kavárna a komunitní centrum

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.2  (14x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rodinná kavárna a restaurace zaměřená na rodiče s dětmi a domácí teplou kuchyni včetně jídla s sebou. Kavárnu Králík v radiu vřele doporučují i maminky z Kamsdětmi.com, které chodí do kavárny rády na pracovní schůzky či jen tak posedět společně s dětmi. Kavárna a hlídání Rodinná kavárna a restaurace Králík v rádiu vznikla v roce 2014 jako místo setkávání pro rodiče s malými dětmi. Prostor kavárny je oddělen dveřmi s ochrannými tvrzenými fóliemi od prostoru herny. V herně je VŽDY přítomna chůva/teta na hlídání. Chůvy mají na každý den připravený program pro děti, které se chtějí zapojit. Chůva pohlídá vaše dítě, když jste v kavárně, ve skupině s ostatními dětmi. Rovněž nabízíme službu krátkodobého hlídání (max. 3 hodiny), když si potřebujete něco zařídit úplně mimo kavárnu. Restaurace Kuchyně funguje jako plnohodnotná restaurace a zároveň je přizpůsobena malým návštěvníkům - méně solíme a kořeníme, ve stálé nabídce jsou dětské porce. Snažíme se vyjít vstříc i těm, kteří mají bezlepkovou, bezlaktózovou nebo vegetariánskou dietu. Jídla i dezerty jsou z primárních ingrediencí (maso, mléko, rýže, vejce, ...) a vše, co u nás jíte, vzniklo přímo v kavárně. Dětská herna má v Králíkovi svá specifika: je zde trvale přítomna chůva, takže pokud chcete sedět v kavárně, dítě si může hrát v herně pod dozorem chůvy v herně se smí jíst a pít – tuto možnost vítá spouta rodičů. Sedí v herně u stolečků s kávou či jiným nápojem, dají si tu i oběd, děti si občas přijdou pro sousto, ale přitom si hrají samy (nebo s chůvou) a rodiče mají čas pro sebe. pro pravidelné návštěvníky máme zvýhodněné přenosné časově neomezené permanentky mimo hernu funguje restaurační část jako zcela normální restaurace a kavárna herna nabízí pro děti program – zpívánky, výtvarku, říkanky, pohádky – program zajišťují chůvy dle rozpisu, aktivity jsou zahrnuty v ceně vstupného (aktuální rozpis najdete na úvodní stránce tohoto webu) celý dětský koutek/herna nabízí spíše aktivity na rozvoj motoriky, zručnosti a slovní zásoby Možnost pořádání narozeninových oslav

> Otevírací doba

po - pá: 9:00 - 20:00
so - ne: 10:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8
Ulice: Křižíkova 65a
Telefon: 732 428 929

> Komentáře