Sporťáček 2014 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sporťáček 2014

> Termín

6.9.2014

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

MÁTE DOMA MALÉHO JÁGRA, KOURNIKOVOU ČI MESSIHO? Ať už vaše dítě sportuje nebo se teprve chystá, určitě jste řešili dilema, jaký sport je ten pravý. Sporťáček již čtvrtým rokem vytváří prostor, na kterém naleznete spolu s vašimi dětmi nejširší spektrum všech sportovních disciplín v Praze a blízkém okolí. Žádné nudné stánky s letáky, Sporťáček představí na jednom místě sporty tak, aby si je děti mohly v maximální míře vyzkoušet a zároveň se dobře bavily. Rodičům umožní poznat trenéry "přímo v akci" a získat cenné informace o všem, co ke sportování patří. Sporťáček nezapomněl pozvat ani fyzioterapeuty, sportovní lékaře a psychology. V průběhu celého dne na vás čekají nejrůznější exhibiční vystoupení, rozhovory se známými sportovci, autogramiáda a další. V ČEM SE LIŠÍ SPORŤÁČEK OD JINÝCH FESTIVALŮ PRO DĚTI? – zaměřuje se čistě na sport – snaží se představit veškeré dostupné sportovní disciplíny – informace sportovních svazů a oddílů doplňuje o důležité informace odborníků ze sportovní branže – přináší sporty pro děti s handicapem – atraktivní formou prezentace na zajímavém místě a bohatým doprovodným programem ** FESTIVAL JE VHODNÝ PRO DĚTI OD 3 DO 15 LET ** Vstupné: 150,- Kč, v předprodeji 100,- Kč Děti do 15 let ZDARMA. Vstupenky lze objednávat již nyní na [email protected]

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Hamr Bráník, Vltavanů 1542
E-mail: [email protected]

> Komentáře