Doprovodný dětský program Letní Letná | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Doprovodný dětský program Letní Letná

> Termín

18.8.2014 - 1.9.2014

> Hodnocení

4  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Cirkusové dílny CIRKUSU LEGRANDO Otevřené šapito pro všechny, kteří si chtějí na vlastní kůži vyzkoušet cirkusové discipliny jako je chůze po laně, balancovaní na kouli a role, točeni talířů, fakírské dovednosti - tedy chůze hřebících či střepech. To vše pod vedením artistů z Cirkusu LeGrando z brněnského Střediska volného času Lužánky. 24. - 29. srpna od 13:00 - 18:00 Výtvarné dílny Přijďte si nakreslit obrázek či vyrobit suvenýr z Letní Letné ! Pod dozorem zkušených výtvarnic si každý přijde na své ! 18. srpna -1. září 2014 od 11:00 - 17:00. Mimo jiné můžete vyzkoušet facepainting - pro děti, mládež i dospělé! Ušounova letní čítárna Pomozte nám vytvořit Ušounovu výletní mapu, půjčte si knížku v pojízdné knihovně jménem Oskar, nebo si k nám přijďte jen odpočinout a poslechnout pohádku. Každý den od 14:30 se můžete těšit na známou osobnost, která představí svoji oblíbenou knihu a kousek z ní dětem přečte. Přijďte zjistit, jaká je oblíbená kniha Zory Jandové, Kašpárka v rohlíku, herců z divadla Studio DVA a mnoha dalších. 18. - 31. srpna od 13:00 - 19:00 23. 8. sobota – Den pro výměnu knih: Jedinečná možnost vyměnit knihu, kterou už znáte nazpaměť, za jiný báječný knižní úlovek! 11.00 a 14.30 Sobotní speciální pohádkové čtení se známou ososbností. Žonglovací dílny Vojty Vrtka Vojta Vrtek s sebou letos nepřiveze jen oblíbená představení, ale také žonglovací dílnu, kde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, co to znamená být komediantem! 18. - 22. srpna od 13:00 - 18:00 Cirkusové dílny ZUMA ZUMA Afričtí artisté Zuma Zuma z Nairobi. Setkáte se s nimi na workshopech a uvidíte jejich vystoupení na Cirksession! 18. - 23. srpna a 30. - 31.srpna od 13:00 - 18:00

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Letenské sady

> Komentáře