Dětská Muzikálová přípravka na Plechárně | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětská Muzikálová přípravka na Plechárně

> Termín

1.1.2019 - 30.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

MUZIKÁLOVÁ PŘÍPRAVKA Čtvrtek, 17:00 - 18:30 Herectví, tanec a zpěv pro děti. Baví vaše dítě herectví, tanec, zpěv, nebo hudba? Pro nově připravovaný muzikálový projekt ANASTASIS se od září 2017 otevírá muzikálová přípravka pro hudebně, dramaticky a pohybově nadané děti a mládež ve věku od 6 do 15 let. Každé pondělí a čtvrtek odpoledne si užijeme a naučíme se něco nového. Cílem přípravky je využít síly hudby a pohybu k přirozenému projevu, vnímání a cítění, a tím přinést pozitivní změnu do života dětí a podpořit jejich tvůrčí aktivitu. Práce a píle povede děti k hudebnímu rozvoji a mohou své úsilí dovést až k veřejnému vystoupení (hudební divadla, soutěže, festivaly, koncerty...). Staňte se součástí našeho hudebního projektu a přijďte si k nám splnit své sny! Muzikálová přípravka běží od 6. 9. 2018 do 27. 6. 2019 a po domluvě se děti mohou přidat kdykoli. Navštívit nás můžete kteroukoliv probíhající hodinu. Kontaktujte nás na tel.: 728 630 396 nebo 773 003 699 Cena za měsíc: 1000 Kč

> Otevírací doba

Čtvrtek 17:00-18:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 14
Ulice: Plechárna, ul. Bryksova
E-mail: [email protected]

> Komentáře