Jarní hrnčířské slavnosti na zámku Nelahozeves | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jarní hrnčířské slavnosti na zámku Nelahozeves

> Termín

26.4.2014 - 27.4.2014

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zveme Vás na XII. ročník Jarních hrnčířských slavností na zámku Nelahozeves. Řemeslné stánky a dílny, bohatý doprovodný program, speciality zámecké kuchyně, ochutnávky a prodej Lobkowiczkých vín a mnoho dalšího. Podrobný program : - prohlídky zámecké expozice s průvodci v dobových kostýmech - ukázky sokolnictví a dobové hry - Sváťovo dividlo - kejklíř Pupa - flašinetové divadlo - dobový kolotoč - řemeslné stánky a dílny - speciality zámecké kuchyně - čajovna - ochutnávka vín z Lobkowiczkého zámeckého vinařství v Roudnici nad Labem - možnost návštěvy rodného domu Antonína Dvořáka Vstupné zahrnuje prohlídku zámecké expozice. Služby a informace pro návštěvníky: Lékařská první pomoc Místnost pro matky s dětmi Placené parkoviště Zámek Nelahozeves je dobře dostupný vlakem Během akce platí v celém areálu zákaz vstupu se psy a dalšími mazlíčky.

> Otevírací doba

od 9:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Nelahozeves
Ulice: zámek

> Komentáře