Velký koloběžkový závod se Čtyřlístekem ve Stromovce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Velký koloběžkový závod se Čtyřlístekem ve Stromovce

> Termín

26.4.2014

> Hodnocení

4.3  (6x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Celodenní závodění v režii slavné komiksové Čtyřky! Závod rozdělen do věkových kategorií, včetně té dospělácké! Rodiče, přijďte i Vy zavzpomínat na své dětství! ! DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACI, ROZPIS ZAČÁTKŮ ZÁVODŮ DLE KATEGORIÍ A TRASY – KLIKNĚTE ZDE ! NA CO SE MOHOU ZÁVODNÍCI TĚŠIT: Napínavý závod pod taktovkou Čtyřlístku, který bude dětem bouřlivě fandit! Nejlepší 3 závodníci z každé kategorie jsou dekorováni na bedně vítězů přímo maskoty Čtyřlístku. Od své oblíbené postavy dostanou medaili a diplom! Ostatní závodníci dostanou diplom za účast a malou odměnu! Úplně všichni závodníci od nás navíc obdrží volnou dětskou vstupenku na 6. ročník akce Den pohádek a hudby! To není vše! Všechna startovní čísla slosovatelná – losují se krásná odrážedla a koloběžky značky Yedoo ze speciální edice Yedoo Čtyřlístek! DOPROVODNÝ PROGRAM: skákací hrad, trampolína, keramická dílna, malování na obličej, chůdy, Street parkour exhibice, balanční bludiště a další! První pomoc prožitkem! Zažijte reálné situace a naučte se dát první pomoc! Vedeno opravdovými záchranáři! Soutěžní Hod na bizona – hraje se o rodinné vstupenky na 6. ročník akce Den pohádek a hudby! CO S SEBOU: Doporučujeme si vzít vlastní vozítka. Kdo nemá vlastní, může k závodění využít ZDARMA naši profi půjčovnu! Stačí Vám 200,– na vratnou zálohu a OP. Dbáme na bezpečnost Vašich dětí, proto je do závodu povinná helma. Omezený počet je možné si zapůjčit na místě. Stáhněte si ZDE obrázek Čtyřlístku, vybarvěte ho, napište na něj vzkaz a doneste ho Vaší oblíbené postavě! Všechny výkresy budou vystaveny na místě.

> Otevírací doba

13:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Stromovka, před Šlechtovou restaurace

> Komentáře