Kam s dětmi v solné | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kam s dětmi v solné

> Fotogalerie

> Termín

29.06.2013

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

O výhodách solné jeskyně pro malé děti jsme tu již nedávno psali. A protože konec školního roku je tu co nevidět a prázdniny před námi, připravili jsme pro vás na první prázdninový den akci s názvem Kam s dětmi v solné. Co Vás zde čeká a nemine? Speciální dětský program pro děti, který bude v jeskyni probíhat vždy od 9:00, 11:00, 13:00, 15:00 a 17:00. V rámci těchto prográmků si můžete vyzkoušet samotný pobyt v solné jeskyni za doprovodu básniček, říkadel.., vyzkoušet si programy pro děti, které jsou běžné v rámci týdenního programu jeskyně a následně se i přihlásit na programy, které poběží během letních prázdnin . V rámci Dne Kam s dětmi v solné budete mít slevu ve výši 30% na permanentku s 10ti vstupy bez programu. Za symbolických 30,- Kč si můžete vyzkoušet 50 minut v solné jeskyni se svými dětmi - z toho 20-30minut programu pro děti. Rezervace nutná na: 723 666 156 (doporučujeme objednat v předstihu s ohledem na omezené kapacity solné jeskyně).

> Otevírací doba

09:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha - Hostivice
Ulice: Husovo náměstí 14
Telefon: 723 666 156
E-mail: [email protected]

> Komentáře