EDUCAnet školka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

EDUCAnet školka

Foto: Veronika Bartosova

> Otevřeno

leden, únor, březen, duben, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Školka nabízí celodenní program od 7:30 do 17:30 hod. V dalších hodinách je možné domluvit individuální hlídání. Dětem se věnuje tým pedagogů, speciální pedagog, lektoři na výuku na seznamování s Anglickým jazykem. Pedagogové splňují kvalifikaci pro vzdělávání v mateřské škole. Kvalifikace speciálního pedagoga umožňuje podle školskho zákona vyučovat i na prvním stupni ZŠ. Učitelé vybírají didaktické pomůcky přiměřeně věku a jeho schopnostem. Pomůcky i hračky jsou umístěny tak, aby děti měly možnost s věcmi manipulovat. Děti vedeme k samostatnosti a k odpovědnosti - úklid hraček, úklid třídy Velké prostory tříd nabízejí, aby se děti podílely na výzdobě třídy. Za úklid v prostorách školy odpovídá paní uklízečka, která se smluvně váže i v budově střední školy. Denní program je přizpůsoben tak, aby odpovídal možnostem dítěte, aby podporoval zdravý rozvoj dítěte. Prostředí školy,chování celého týmu směřuje ke vzájemné pohodě - učitel - žák Podporujeme kamarádské vztahy, které zpravidla přetrvávají i ve školním věku. Pedagogové vybízejí děti i rodiče k aktivní spoluúčasti k činnostem, které se vyvíjejí nejen ve škole, ale i mimo školu.

> Otevírací doba

Po-Pá: 7:30-17:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha - Chodov
Ulice: Jírovcovo náměstí 1782
Telefon: 605365950
E-mail: [email protected]

> Komentáře