Happy child - soukromá vegetariánská mateřská škola | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Happy child - soukromá vegetariánská mateřská škola

> Otevřeno

leden, únor, březen, duben, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

HAPPY CHILD - BABY STUDIO A MATEŘSKÁ ŠKOLA S JAZYKOVÝMI TŘÍDAMI Mateřská škola HAPPY CHILD s 10letou tradicí nabízí služby baby studia (pro děti do 3 let) a třídy pro děti od 3 let vedené v češtině, angličtině a francouzštině. Škola je zaměřena na zdravý životní styl a lásku k přírodě.Vede děti k rozvoji jejich osobnosti a přijímání kompetencí, které usnadňují další vzdělání. HAPPY CHILD Naše poslání: Pomáhat každému dítěti - růst a získávat odpovídající autonomii - příjímat kompetence a postoje, které mu usnadní získání dalšího, základního vzdělání anglická a francouzská jazyková třída (rodilý mluvčí s asistencí pedagoga) zdravá mateřská škola integrační program (možnost začlenění postižených dětí) vegetariánská strava jóga, umělecké dílny (hudební, výtvarná, taneční, dramatická) osobnostní rozvoj dětí věkově smíšené třídy (2,5-7 let) doplňková činnost (hlídání dětí, zájmové aktivity i pro mimoškolní děti, besedy a kurzy i pro rodiče) vegetariánské stravování i pro rodiče a ostatní zájemce (dle dohody) Baby Studio Jesle pro děti od 1 do 3 let pod vedením dětských sester.

> Otevírací doba

Po-Pá: 7:30-17:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Jana Masaryka 31
Telefon: 224 251 992
E-mail: [email protected]

> Komentáře