Mateřská škola Viničná | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Viničná

> Fotogalerie

> Otevřeno

leden, únor, březen, duben, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Posláním naší MŠ je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem na základě jejich možností , zájmů a potřeb . Nabízíme řadu zájmových kroužků a nadstandardních aktivit . Každá třída má svůj denní organizační řád , který je však natolik flexibilní , aby mohl reagovat na aktuální změny či aktuálně zaměřené potřeby dětí . Škola organizuje i akce mimo budovu mateřské školy , z bezpečnostních důvodů má ředitelka právo rozhodnout, zda je dítě schopné tuto akci zvládnout a účast nedoporučit. Pobyt venku se realizuje podle počasí – většinou na školní zahradě, nebo v okolí školy. V naší MŠ vychází vzdělávací program z modelu osobnostně orientované předškolní výchovy.Je tedy nezbytně nutné respektovat individuální a věkové potřeby dítěte,včetně potřeby střídání relaxačních a činnostních celků , potřeby odpočinku.Přihlížet je třeba i k celkové délce pobytu dítěte v mateřské škole,s ohledem na biorytmus dítěte.Tato délka by měla být pro dítě přiměřená, nezatěžující a respektující skutečnost,že výchova institucionální je doplňkem výchovy rodinné,zajišťující především nezbytný kontakt s vrstevníky a socializační procesy u dítěte. My důvěřujeme Vám , Vy důvěřujte nám . Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech ! Ta jediná správná cesta je cesta spolupráce , vzájemné důvěry a otevřenosti , cesta přátelství. Odloučená pracoviště MŠ Na Rybníčku 8, tel.: 224 941 587 MŠ Trojická 18, tel.: 224 913 836

> Otevírací doba

Není uvedeno

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Viničná 1/440
Telefon: 731 914 778
E-mail: [email protected]

> Komentáře