Mateřská škola Orangery Park | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Orangery Park

Foto: Soňa

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

U nás se v harmonii snoubí rodinná atmosféra s potřeby kvalitního předškolního vzdělávání s přihlédnutím na komplexní rozvoj dítěte. ORANGERY PARK je již druhou školkou konceptu Orangery (první školka v Dolních Počernicích), která se několik let raduje nejen z oblíbenosti rodičů, ale především jejich dětí. Pozitivní reference rodičů jsou pro naši práci vyznamenáním. Zakládáme si na velmi profesionálních a nadstandardních službách v oblasti předškolního vzdělávání, za které jsme získali akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Vzdělávání v naší školce vychází z Rámcově vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. ORANGERY PARK je místem, kde vytváříme dětem nejlepší podmínky pro jejich osobní vývoj, kde mají pocit radosti a bezpečí, to co potřebují načerpat jako vklad pro jejich další vývoj a růst osobnosti. Děti v tomto období objevují svoji sílu, představivost, paměť, řeč, svoje emoce, sociální a psychický vývoj a my jim k tomu dáváme dostatečný prostor a respekt. Prosazujeme individuální přístup k dětem a výuce. Výuka probíhá v anglickém i českém jazyce.

> Otevírací doba

7:30-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Gotthardská 8
Telefon: 725 819 029
E-mail: [email protected]

> Komentáře