Kemp Nový rybník | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kemp Nový rybník

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Autokemp se nachází 2 km od historicky významného města Nepomuk v malebné kopcovité krajině jihozápadních Čech. Jeho okolí je protkáno hustou turistickou sítí, která umožňuje přístup k významným stavebním památkám, přírodním zajímavostem, malebným městečkům a místům s lidovou architekturou. V sousedství areálu autokempu je přírodní rybník nabízející koupání včetně upravené písečné pláže, sportovišť a dětského hřiště. Restaurace umístěná přímo v areálu nabízí celodenní stravování včetně prodeje základních potravin. Hosté trávící dovolenou sportem mohou hrát na sportovištích kempu minigolf, fotbal, tenis, volejbal nebo podnikat výlety na kolech do okolí Nepomuka . Dítě do 5-ti let 0,- Dítě 5-15 let 40,- Osoba od 15 let 45,- Osobní auto 40,- Motocykl 35,- Mikrobus 80,- Autobus 120,- Karavan 90,- Obytné auto 90,- Malý stan pro 2 osoby 45,- Střední stan pro 3 osoby 45,- Velký stan pro 4 osoby 60,- Rodinný stan 85,- Chata GIZELA 2 lůžka 390,- Chata HANIKA 4 lůžka 650,- Chata přistýlka 1 lůžko 110,- Chata STELA 5 lůžek 650,- El. radiátor 12 hod. 50,- Poplatek za psa v chatě 60,- Poplatek za psa v objektu ATC 40,- Příplatek za lůžko při kratším pobytu 40,- Připojení na rozvaděč 240V/10 A 70,- Poplatek MěÚ Nepomuk 5,-

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Nepomuk
Ulice: Plzeňská 456
Telefon: 371 591 359
E-mail: [email protected]

> Komentáře