Monty - soukromá anglická školka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Monty - soukromá anglická školka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

-srdečně vítány jsou rovněž děti z jiných zemí, mluvící jakýmkoli jazykem -denně anglicky hovořící rodilý mluvčí; ve školce učí i několik mužů! -individuální a profesionální přístup ke každému dítěti jeden učitel na nejvýše 5 dětí, což garantuje plné bezpečí dětí a kvalitu jazykové přípravy! -kurzy češtiny -logopedie s odborníkem -pravidelné konzultace s dětským psychologem -sportovní příprava -lyžování pro děti na špičkové úrovni -doprava vlastním školním minibusem a hlídání Montíků doma i ve školce -kurzy angličtiny pro rodinné příslušníky Montíků -klidné, bezpečné a snadno dostupné místo v Praze - Hodkovičkách -domácí prostředí v útulné vile v Praze - Hodkovičkách. Mapa -rozvíjející se síť - otevření pobočky v Praze, otevření soukromé základní školy Monty v Ostravě, -celoroční provoz -speciální prázdninové programy -bohaté zkušenosti s angličtinou pro děti od 1 do 7 let,

> Otevírací doba

8:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Na Dlouhé mezi 60/9
Telefon: 244 470 399
E-mail: [email protected]

> Komentáře