ABC academy - anglická školka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ABC academy - anglická školka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

V anglické jazykové školce ABC Academy tvoří pedagogové a lektoři spolu s dětmi jednu velkou rodinu. Děti tak maximálně využijí svou jedinečnou schopnost naučit se další jazyk stejně přirozeně jako ten mateřský. Všichni naši lektoři pocházejí z anglicky mluvících zemí – USA, Velké Británie, Irska, Kanady, Austrálie – a mají kvalitní zkušenosti s výukou dětí. Naší největší chloubou jsou divadelní představení pro rodiče, která pořádáme na konci každého semestru. Děti v oblíbené pohádce jako je Sněhurka a sedm trpaslíků, Gruffalinka nebo Petr Pan předvedou svou zdokonalující se angličtinu a ještě se naučí zvládat ostych při veřejných vystoupeních. Při nacvičování a studování rolí si vždy užijeme spoustu legrace – s úsměvem jde přece všechno líp! Prostory, které máme k dispozici, jsou nadstandardní jak rozlohou tak zařízením. Pražská školka na Žižkově Sídlí v klidné vilové čtvrti v útulné patrové vile se dvěma terasami. Ke školce patří krásná zahrada s pískovišti, houpačkami, prolézačkami, trampolínou a hřištěm s bezpečnostním povrchem. Roztocká školka Je umístěna v krásné vile Via Vestra. K dispozici má zahradu s pískovištěm, venkovní i vnitřní bazén, tělocvičnu a saunu. V blízkosti školky se nachází zrekonstruované školní hřiště plné houpaček a prolézaček.

> Otevírací doba

8:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 3
Ulice: Na vrcholu 1955/1a
Telefon: 604 111 566
E-mail: [email protected]

> Komentáře