Penzion, kemp a ekofarma Jáňův dvůr | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion, kemp a ekofarma Jáňův dvůr

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Malý zahradní kemp a penzion náležící k nejstarší zemědělské usedlosti v romantické vinařské vesničce Nový Přerov na hranici s Rakouskem.Historické stavení je rekonstruované pro účely agroturistiky, se zachováním své původní tváře. Kemp má zcela nové sociální zařízení a kuchyňku, kromě toho je ve dvoře statku malá domácí hospůdka. Nabízíme 5 dvoulůžkových pokojů, jeden s přistýlkou.Vzhledem k atraktivní poloze na křižovatce cyklostezek je zde i půjčovna kol a stanů pro přespání náhodně projíždějících. Majitelé - farmáři chovají ovce, kozy, koně, vyrábějí kozí sýr, pořádají vyjížďky na koni a v bryčce mezi vinice a vinné sklípky i s ochutnávkou vín, provozují vinný sklípek, pro děti zookoutek s malými domácími zvířaty. Kousek za hranicí termální lázně v Laa an der Thaya, možnost sportovního rybářství v místním rybníku a vodáckých aktivit na řece Dyji. Moravské vinařské cyklostezky, možnost krásných výletů na kolech do Rakouska. Blízko také rekreační oblast Novomlýnských jezer, Pálava, Mikulov... * agroturistika * bar, vinárna * bezbarierový přístup * dětský koutek * domácí zvíře * gril, zahradní * internet * kuchyňský kout * parkoviště, nehlídané * počítač * pračka * restaurace * společenská místnost * televize * úschovna kol * zahrada Sportovní možnosti, vyžití, i v okolí * cyklotrasy * jízda na koni * půjčovna kol * rybolov

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Nový Přerov
Ulice: Nový Přerov 43
Telefon:  530 506 405
E-mail: [email protected]

> Komentáře