Camp Josef | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Camp Josef

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Camp Josef byl založen v roce 2005 jako rodinná firma.Pohostinnosti campu mohou využít jak rodiny s dětmi, tak milovníci cyklistiky, turistiky a přírody. Začátek letošní sezóny je 01.05.2011 Camp Josef se nachází na klidném místě v srdci vinařské oblasti Jižní Moravy,asi 10 km od okresního města Hodonín. K ubytování slouží dvě dřevěné chaty s kapacitou 28 míst+maringotka(Sibiřka 4 místa),možnost postavení stanů a karavanů.K dispozici jsou sprchy,toalety,kuchyňka určená k letnímu vaření,gril,udírna a otevřené ohniště,nově pořádání svatebních hostin,konání koncertů a pořádání firemních akcí,dále možnost návštěvy vinných sklípků v okolí i odvozem.Kemp se může využít i k firemním konferencím menšího rozsahu,cca do dvaceti osob v místnosti a nebo až sto osob ve venkovním prostředí s možností grilovaných specialit podávaných během akce a nebo velkých rautů dle přání zákazníka * bar, vinárna * bezbarierový přístup * dětské hřiště * domácí zvíře * gril, zahradní * kuchyňský kout * parkoviště, hlídané * restaurace * úschovna kol * venkovní terasa * zahrada * bazén venkovní * cyklotrasy * fotbalový stůl * jízda na koni * rybolov * sportovní hala * tenisový kurt * volejbal

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Dubňany
Ulice: Důl Josef 829
Telefon:  608 857 059
E-mail: [email protected]

> Komentáře