Royal Garden Apartmens Vranovská přehrada | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Royal Garden Apartmens Vranovská přehrada

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Apartmány-ubytování se nachází v rekreační oblasti Vranovské přehrady, 4 km od Vranovské pláže.Samostatně stojící domek-apartmány- se nacházejí ve velké okrasné zahradě s jezírky, venkovním vyhřívaným osvětleným bazénem,zastřešeným zahradním posezením s velkým venkovním barem, zahradními grily,ohništěm, lehátky a křesly na opalování.Možnost úschovny kol a parkování v uzavřeném objektu.Klidné příjemné prostředí- vhodné pro důchodce, přátele,vášnivé houbaře,rybáře,pro aktivní cykloturisty a pěší turisty,milovníky vína... OTEVŘENO MÁME CELOROČNĚ !! Nepřeberné možnosti sportovního vyžití-plavání,windsurfing, lodičky,šlapadla,tobogán,rybolov,houbaření,cykloturistika,pěší turistika. Kulturní památky v okolí - Vranovský zámek ,hrad Bítov, zřícenina hradu Cornštejn,zámek Uherčice, Telč, zámek Jaroměřice nad Rokytnou , Národní park Podyjí – hraniční pásmo s Rakouskem-Hardegg, obchodní centrum Hatě-přechod, město Znojmo, Lesná- Muzeum motocyklů. * dětská postýlka * kuchyňské vybavení * kuchyňský kout * lednice * mikrovlnná trouba * minibar * myčka nádobí * pračka * sociální zařízení WC, sprcha * televizor Poskytované služby * gril, zahradní * pračka * venkovní terasa * zahrada

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Šumná
Ulice: Štítary 219
Telefon:  602 587 658
E-mail: [email protected]

> Komentáře